top of page

Wigilia szkolna

Dziś w naszej szkole było bardzo odświętnie i nastrojowo.Wigilia szkolna to czas zatrzymania nad codziennością i zauważenia drugiego człowieka.Rozpoczeliśmy przemówieniem Pani Dyrektor oraz przedstawieniem jasełek ,które przygotowały słuchaczki kierunków terapeuta zajęciowy oraz opiekunka dziecięca .Pożniej podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia.Wspólny śpiew kolęd wprowadził nas w nastrój świąteczny.To piękne,kiedy dorośli ludzie potrafią stać się tak prości i szczerzy jak dzieci .Nie zabrakło również Mikołaja,który obdarował wszystkich upominkami,oczywiście za wykonanie jakiegoś zadania.Słuchacze otrzymali herbatkę świąteczną rozgrzewającą przygotowaną przez nauczycieli naszej szkoły .Wszyscy byli raczej posłuszni i grzeczni ,bo rózga się tym razem nie przydała :)Później zasiedliśmy do obficie zastawionego stołu.Dziekujemy Pani mgr Ninie Młynarskiej,Pani mgr Marzenie Kolankowskiej ,Słuchaczom kierunków :terapeuta zajęciowy ,opiekunka dziecięca,technik masażysta,technik farmaceutyczny oraz wszystkim ,którzy przyczynili się do dzisiejszej Wigilii .Dziekujemy Dyrekcji i nauczycielom,którzy przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością.Tylko przebywając z drugim człowiekiem uczymy się siebie nawzajem:)


Ostatnie posty
bottom of page