March 14, 2020

February 25, 2020

February 9, 2020

February 7, 2020

February 1, 2020

Please reload

Ostatnie posty

Wigilia szkolna

15/12/2019

Dziś w naszej szkole było bardzo odświętnie i nastrojowo.Wigilia szkolna to czas zatrzymania nad codziennością i zauważenia drugiego człowieka.Rozpoczeliśmy przemówieniem Pani Dyrektor oraz przedstawieniem jasełek ,które przygotowały słuchaczki kierunków terapeuta zajęciowy oraz opiekunka dziecięca .Pożniej podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia.Wspólny śpiew kolęd wprowadził nas w nastrój świąteczny.To piękne,kiedy dorośli ludzie potrafią stać się tak prości i szczerzy jak dzieci .Nie zabrakło również Mikołaja,który obdarował wszystkich upominkami,oczywiście za wykonanie jakiegoś zadania.Słuchacze otrzymali herbatkę świąteczną rozgrzewającą przygotowaną przez nauczycieli naszej szkoły .Wszyscy byli raczej posłuszni i grzeczni ,bo rózga się tym razem nie przydała :)Później zasiedliśmy do obficie zastawionego stołu.Dziekujemy Pani mgr Ninie Młynarskiej,Pani mgr Marzenie Kolankowskiej ,Słuchaczom kierunków :terapeuta zajęciowy ,opiekunka dziecięca,technik masażysta,technik farmaceutyczny oraz wszystkim ,którzy przyczynili się do dzisiejszej Wigilii .Dziekujemy Dyrekcji i nauczycielom,którzy przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością.Tylko przebywając z drugim człowiekiem uczymy się siebie nawzajem:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij
Udostępnij
Please reload

© 2017 by Policealna Szkoła

Medyczno - Społeczna w Koszalinie

Znajdź nas na facebooku!

tel: +48 667 817 202

email: sekretariat@policealna-koszalin.pl

KONTAKT

ul. Bohaterów Warszawy 22

75-414 Koszalin

ADRES